tamam
Jiangsu Province Yixing Nonmetallic Chemical Machinery Factory Co., Ltd 86-510-87189500 yxhjc@yxhjc.com
Fabrika turu Teklif Alın
Ana sayfa -

Jiangsu Province Yixing Nonmetallic Chemical Machinery Factory Co., Ltd Fabrika turu

  • Jiangsu Province Yixing Nonmetallic Chemical Machinery Factory Co., Ltd fabrika üretim hattı

Üretim hattı

Ürün kalitesini her zaman kesinlikle kontrol eden, ürün kalitesini sağlamak için otomatik makine ve ekipmanın sürekli güncellenmesiyle her ürünün kullanıcı deneyimine odaklanan teknik ekip deneyimlidir. Bu arada, Ar-Ge ekibimiz sürekli üretim teknolojisi reformu ve değişen pazar talebinden endişe duyuyor, böylece zamanla ilerliyor ve kendi tasarım konseptlerini geliştiriyorlar.

OEM / ODM

Şirket, verimli bir teknik geliştirme ekibine sahiptir ve tasarım, geliştirme, numune üretimi, montaj hattı üretimi, proje yönetimi ve kalite kontrol standartlarında geniş bir tecrübe birikimine sahiptir. İnsan odaklı, mükemmel ürün ve mükemmel hizmet ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için müşteriler için güvenli, verimli ve enerji tasarrufu sağlayan kalıplar tasarlamak ve geliştirmek için çalışıyoruz.

Ar-Ge

Teknik merkezimiz deneyimli teknik elit ve profesyonel mühendislerden oluşan bir ekip ile teknik departman ve Ar-Ge bölümünden oluşmaktadır. Sadece temel araştırmalara odaklanmakla kalmıyor, aynı zamanda büyük inovasyon ve yaratıcı gücü olan en ileri teknolojiyi de hedefliyoruz.