Jiangsu Eyaleti Yixing Metalik Olmayan Kimyasal Makine Fabrikası Co, Ltd

Seramik Vakum Filtresine Odaklanma

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Jiangsu Province Yixing Nonmetallic Chemical Machinery Factory Co., Ltd Fabrika turu

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin Jiangsu Province Yixing Nonmetallic Chemical Machinery Factory Co., Ltd Sertifikalar
Çin Jiangsu Province Yixing Nonmetallic Chemical Machinery Factory Co., Ltd Sertifikalar
Sizin nazik misafirperverliği için teşekkür ederiz. Firmanızın çok profesyonel, biz yakın gelecekte güzel bir işbirliği olacak.

—— Linda.M

Güzel hizmet ve yüksek kalite ve yüksek itibarı ile iyi bir şirket. Bizim güvenilir bir tedarikçi biri mal zamanında ve güzel bir paket teslim edilir.

—— Greg Henk

1
Jiangsu Province Yixing Nonmetallic Chemical Machinery Factory Co., Ltd
Üretim hattı

Üretim hattı

  • Üretim hattı
    Ürün kalitesini her zaman kesinlikle kontrol eden, ürün kalitesini sağlamak için otomatik makine ve ekipmanın sürekli güncellenmesiyle her ürünün kullanıcı deneyimine odaklanan teknik ekip deneyimlidir. Bu arada, Ar-Ge ekibimiz sürekli üretim teknolojisi reformu ve değişen pazar talebinden endişe duyuyor, böylece zamanla ilerliyor ve kendi tasarım konseptlerini geliştiriyorlar.

  • OEM / ODM
    Şirket, verimli bir teknik geliştirme ekibine sahiptir ve tasarım, geliştirme, numune üretimi, montaj hattı üretimi, proje yönetimi ve kalite kontrol standartlarında geniş bir tecrübe birikimine sahiptir. İnsan odaklı, mükemmel ürün ve mükemmel hizmet ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için müşteriler için güvenli, verimli ve enerji tasarrufu sağlayan kalıplar tasarlamak ve geliştirmek için çalışıyoruz.

  • Ar-Ge
    Teknik merkezimiz deneyimli teknik elit ve profesyonel mühendislerden oluşan bir ekip ile teknik departman ve Ar-Ge bölümünden oluşmaktadır. Sadece temel araştırmalara odaklanmakla kalmıyor, aynı zamanda büyük inovasyon ve yaratıcı gücü olan en ileri teknolojiyi de hedefliyoruz.

İletişim bilgileri
Jiangsu Province Yixing Nonmetallic Chemical Machinery Factory Co., Ltd

İlgili kişi: Miss. zhang

Tel: 15961553272

Faks: 86-510-87185248

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin